PharmaDNA

H202 Šuns motinos nustatymas

Apie

Tėvystės nustatymas yra paremtas genetinės informacijos lyginimu tarp palikuonio, patelės ir patino. Tėvų nustatymo pagrindas gali būti naudojamas daugeliui rūšių, įskaitant gyvūnus, paukščius, žuvis ir žmones. Tėvystės nustatymui gali būti naudojami tokie mėginiai kaip plauko svogunėlis, tepinėlis, sperma ar keletas kitų. Kiekvieno mėginio DNR profilis nustatomas naudojant DNR žymenis. DNR profiliai yra saugomi duomenų bazėje ir gali būti pateikiami kaip brūkšniniai kodai. Jie yra unikalūs kiekvienam organizmui. Tėvų nustatymo procesas apima genetinės informacijos, esančios palikuonyje, palyginimą su galimų tėvų DNR. Teisingos tėvystės atveju, visa palikuonio genetinė informacija yra patelės ir patino derinys. Daugelio tėvų nustatymo metu, analizės patikimumas yra mažiausiai 99,5 proc. Vietoje tėvystės patikrinimo, individo nustatymui gali būti naudojami DNR profiliai. Tokios analizės patikimumas yra labai didelis, nes visa genetinė informacija dviejuose mėginiuose turi sutapti.

Testui būdinga informacija

-

Amžius

Tėvystės analizė, paremta DNR, gali būti atliekama bet kuriuo gyvenimo etapu. DNR profilis per gyvenimą nekinta. DNR profilio nustatymui gali būti naudojama beveik kiekviena medžiaga, turinti ląstelinę ir branduolinę medžiagas.

Testo atlikimo laikas

Testo atlikimo laikas priklauso nuo įvairių veiksnių, tokių kaip mėginio atgabenimo į laboratoriją laikas, testo metodo ir nuo to ar testas visiškai, ar tik iš dalies atliekamas partnerių ar patentą turinčiose laboratorijose.

Testų atlikimo laikas mūsų laboratorijoje siekia 10 darbo dienų nuo tada, kai mėginys pasiekia laboratoriją (VHL, VHP ar Certagen). Testų, atliekamų partnerių (vadinami partnerių laboratorijos testais) ar patentą turinčiose laboratorijose, alikimo laikas siekia ne daugiau 20 darbo dienų, nuo tada, kai mėginys gaunamas į laboratoriją. Kadangi siuntimo laikas į mūsų partnerių ar patentą turinčią laboratoriją gali skirtis dėl veiksnių, kuriems mes negalime turėti įtakos, minėtos 20 darbo dienos yra apskaičiuotos atsižvelgiant į galimus netikėtumus.

SVARBU PAMINĖTI
Kartais yra reikalinga pakartotinai ištirti mėginį. Mes tai vadiname pakartotiniu patikrinimu. Tokiu atveju, testo atlikimo laikas bus pratęsiamas.

Ligos ar bruožo vieta

-

Priklausomumas nuo veislės

Šiam testui priimami visų veislių mėginiai.

Mėginio tipas

Šiam DNR tyrimui mes priimame šiuos mėginius: spermą, kraujo EDTA, kraujo hepariną, audinius, tepinėlį. Jei tyrimui norite pateikti kitą medžiagą nei išvardintos, prašome susisiekti su Dr. Van Haeringen laboratorija.

Rezultatai

Tėvų ar tapatybės nustatymo rezultatas apsiriboja užduodamais klausimais. Įprastais atvejais išvada grindžiama remiantis daugybe DNR žymenų. Jei dalyvauja abu tėvai, šių rezultatų kokybė yra didesnė nei 99 procentai. Tėvų nustatymo patikimumas sumažėja, jei tėvų nėra arba jie turi būti atkurti. Taip pat testų kokybė gali kisti dėl genetinio kintamumo populiacijos viduje.

Paveldimumas

Tėvų nustatyme vizualizuojami DNR žymekliai, iš kurių kiekvienas turi du genetinius variantus. Vienas genetinis variantas yra tėviškos kilmės, o kitas – motiniškos. Galima įvertinti, ar palikuonyje yra genetinis variantas, kuris nebuvo nustatytas pas tėvą. Vizualizuojant užtenkamus DNR žymenis, bus užtikrintas tėvų nustatymo patikimumas.

Ligos sunkumas

Tėvystės nustatymas, giminystės analizė ir (arba) asmens tapatybės nustatymas nėra susiję su ligomis.

Kodas H202

Šuns motinos nustatymas

€ 48,36 (Su 21% PVM)
€ 39,97 (Be PVM)
Kiekis