PharmaDNA

H417 Leukoencefalomiopatija

Apie

Spongiforminė leukoencefalomiopatija pasižymi plačia galvos ir nugaros smegenų baltosios medžiagos vakuolizaciją. Paveiktiems šunims drebulys pasireiškė 2–9 savaičių amžiaus, po kurio seka progresuojanti neurologinė blogėjanti nervų disfunkcija.

Testui būdinga informacija

-

Amžius

Simptomai vystysis jauname amžiuje. Po kelių valandų, bet ne vėliau kaip per kelias savaites po gimimo, bus pastebimos šio genetinio poveikio savybės.

Testo atlikimo laikas

Testo atlikimo laikas priklauso nuo įvairių veiksnių, tokių kaip mėginio atgabenimo į laboratoriją laikas, testo metodo ir nuo to ar testas visiškai, ar tik iš dalies atliekamas partnerių ar patentą turinčiose laboratorijose.

Testų atlikimo laikas mūsų laboratorijoje siekia 10 darbo dienų nuo tada, kai mėginys pasiekia laboratoriją (VHL, VHP ar Certagen). Testų, atliekamų partnerių (vadinami partnerių laboratorijos testais) ar patentą turinčiose laboratorijose, alikimo laikas siekia ne daugiau 20 darbo dienų, nuo tada, kai mėginys gaunamas į laboratoriją. Kadangi siuntimo laikas į mūsų partnerių ar patentą turinčią laboratoriją gali skirtis dėl veiksnių, kuriems mes negalime turėti įtakos, minėtos 20 darbo dienos yra apskaičiuotos atsižvelgiant į galimus netikėtumus.

SVARBU PAMINĖTI
Kartais yra reikalinga pakartotinai ištirti mėginį. Mes tai vadiname pakartotiniu patikrinimu. Tokiu atveju, testo atlikimo laikas bus pratęsiamas.

Ligos ar bruožo vieta

Dėl šios ligos sutrinka smegenų veikla.

Priklausomumas nuo veislės

Šis DNR tyrimas yra galimas šioms veislėms: Australų piemenų šuo, Aviganis. Papildomos informacijos galima rasti dažnai užduodamuose klausimuose (DUK).

Mėginio tipas

Šiam DNR tyrimui mes priimame šiuos mėginius: kraujo EDTA, kraujo hepariną, audinius, tepinėlį, spermą. Jei tyrimui norite pateikti kitą medžiagą nei išvardintos, prašome susisiekti su Dr. Van Haeringen laboratorija.

Rezultatai

Galimi šie rezultatai:

Gyvūnas gali nesirgti. Veisiant gyvūnus, jie nesusirgs. Liga negali pasklisti po populiaciją.

Gyvūnai gali būti paveikti. Visi paveiktų motinų palikuoniai paveldės ligos alelius. Paveiktos motinos taip pat sirgs.
Paveikti patinai sirgs. Veisiant gyvūnus, liga nebus paveldima kitai kartai.

Paveldimumas

Mutacija nustatoma mitochondrinėje DNR. Mitochondrijų DNR paveldima tik per motinos linijas. Tai reiškia, kad bus paveikti ir visų paveiktų moterų palikuoniai.

Ši liga gali paveikti tiek vyrus, tiek moteris.

Paveikti vyrai negali platinti ligos populiacijoje.

Ligos sunkumas

-

Kodas H417

Leukoencefalomiopatija

Internetinėje parduotuvėje nėra - susisiekite su mumis dėl informacijos.
Paprašyti informacijos