PharmaDNA

H535 ,,CombiBreed'' Italų mastifas

Apie

Kombinuotas rinkinys apima keletą svarbių bruožų ir gali būti tiriamas bet kokio amžiaus gyvūno mėginiuose. Informacija apie atskirus testus pateikiama DNR tyrimų nuorodose.

Vienas ar daugiau kombinuoto rinkinio DNR testų yra atliekami mūsų partnerių laboratorijoje. Norėtume atkreipti dėmesį, kad bandymus, kuriuos atlieka mūsų partnerių laboratorija, taip pat gali būti atlikti per patento licencijos turėtoją. Jei tyrimus norite vykdyti per licencijos turėtoją, šiuos testus galite užsisakyti atskirai.

Kombinuotą rinkinį sudaro šie žymenys:
H421 Sąnario laisvumas 2
H811 Hiperurikemija (HUU)
H871 CMR1 (Šunų daugiažidininė retinopatija)
H919 Sąnario laisvumas 1

,,CombiBreed'' pristato kitokią kelių genetinių žymenų DNR tyrimų strategiją. Nauji techniniai patobulinimai leido sujungti kelis genetinius žymenis vienam bandymui.

Testui būdinga informacija

-

Amžius

Informacija apie individualius testus yra šioje svetainėje.

Testo atlikimo laikas

Testo atlikimo laikas priklauso nuo įvairių veiksnių, tokių kaip mėginio atgabenimo į laboratoriją laikas, testo metodo ir nuo to ar testas visiškai, ar tik iš dalies atliekamas partnerių ar patentą turinčiose laboratorijose.

Testų atlikimo laikas mūsų laboratorijoje siekia 10 darbo dienų nuo tada, kai mėginys pasiekia laboratoriją (VHL, VHP ar Certagen). Testų, atliekamų partnerių (vadinami partnerių laboratorijos testais) ar patentą turinčiose laboratorijose, alikimo laikas siekia ne daugiau 20 darbo dienų, nuo tada, kai mėginys gaunamas į laboratoriją. Kadangi siuntimo laikas į mūsų partnerių ar patentą turinčią laboratoriją gali skirtis dėl veiksnių, kuriems mes negalime turėti įtakos, minėtos 20 darbo dienos yra apskaičiuotos atsižvelgiant į galimus netikėtumus.

SVARBU PAMINĖTI
Kartais yra reikalinga pakartotinai ištirti mėginį. Mes tai vadiname pakartotiniu patikrinimu. Tokiu atveju, testo atlikimo laikas bus pratęsiamas.

Ligos ar bruožo vieta

Informacija apie individualius testus yra šioje svetainėje.

Priklausomumas nuo veislės

Šis DNR tyrimas yra galimas šioms veislėms: Italų mastifas. Papildomos informacijos galima rasti dažnai užduodamuose klausimuose (DUK).

Mėginio tipas

Šiam DNR tyrimui mes priimame šiuos mėginius: spermą, tepinėlį, audinius, kraujo EDTA, kraujo hepariną. Jei tyrimui norite pateikti kitą medžiagą nei išvardintos, prašome susisiekti su Dr. Van Haeringen laboratorija.

Rezultatai

Informacija apie individualius testus yra šioje svetainėje.

Paveldimumas

Informacija apie individualius testus yra šioje svetainėje.

Ligos sunkumas

Informacija apie individualius testus yra šioje svetainėje.

Kodas H535

,,CombiBreed'' Italų mastifas

€ 167,65 (Su 21% PVM)
€ 138,55 (Be PVM)
Kiekis