PharmaDNA

H691 Šuns veislės nustatymas (partnerių laboratorija)

Apie

Kiekvienas šuo yra išskirtinis savo individualiais fiziniais ir elgesio bruožais, atsirandančiais dėl įvairių veiksnių, tokių kaip genetika, dresūra ir aplinka. Šis veislės identifikavimo testas gali suteikti informacijos apie jūsų šuns veisimą. Testas nustato visų galimų paskutinių trijų kartų genetinį veislę ir numato suaugusio jūsų šuns svorį. Galimos jūsų šuns protėvių veislės nustatomos analizuojant daugiau nei 1800 genetinių žymenų. Testavimo procedūros buvo sukurtos taip, kad būtų gauti patikimi ir tikslūs rezultatai. Šis veislės identifikavimo testas pagrįstas daugiau nei 350 patvirtintų veislių duomenų baze. Jei jūsų šuo turi ir kitų veislių, kurių nėra duomenų bazėje, bruožų, gali būti nustatyta veislė arba veislių derinys, susijęs su jūsų šuns protėvių veislėmis.

Testui būdinga informacija

-

Amžius

-

Testo atlikimo laikas

Testo atlikimo laikas priklauso nuo įvairių veiksnių, tokių kaip mėginio atgabenimo į laboratoriją laikas, testo metodo ir nuo to ar testas visiškai, ar tik iš dalies atliekamas partnerių ar patentą turinčiose laboratorijose.

Testų atlikimo laikas mūsų laboratorijoje siekia 10 darbo dienų nuo tada, kai mėginys pasiekia laboratoriją (VHL, VHP ar Certagen). Testų, atliekamų partnerių (vadinami partnerių laboratorijos testais) ar patentą turinčiose laboratorijose, alikimo laikas siekia ne daugiau 20 darbo dienų, nuo tada, kai mėginys gaunamas į laboratoriją. Kadangi siuntimo laikas į mūsų partnerių ar patentą turinčią laboratoriją gali skirtis dėl veiksnių, kuriems mes negalime turėti įtakos, minėtos 20 darbo dienos yra apskaičiuotos atsižvelgiant į galimus netikėtumus.

SVARBU PAMINĖTI
Kartais yra reikalinga pakartotinai ištirti mėginį. Mes tai vadiname pakartotiniu patikrinimu. Tokiu atveju, testo atlikimo laikas bus pratęsiamas.

Ligos ar bruožo vieta

-

Priklausomumas nuo veislės

Šiam testui priimami visų veislių mėginiai.

Mėginio tipas

Šiam DNR tyrimui mes priimame šiuos mėginius: kraujo EDTA, kraujo hepariną, spermą, tepinėlį, audinius. Jei tyrimui norite pateikti kitą medžiagą nei išvardintos, prašome susisiekti su Dr. Van Haeringen laboratorija.

Rezultatai

Nenaudojami.

Paveldimumas

-

Ligos sunkumas

-

Kodas H691

Šuns veislės nustatymas (partnerių laboratorija)

€ 137,99 (Su 21% PVM)
€ 114,04 (Be PVM)
Kiekis