PharmaDNA

Privatumo politika ir slapuko pareiškimas

„VHLGenetics“ labai rimtai vertina jūsų privatumo apsaugą: todėl jūsų asmeniniai duomenys yra konfidencialūs. Mūsų privatumo politika apima visus asmens duomenis, kuriuos renkame ir naudojame, įskaitant jūsų pateiktus klientų duomenis, taip pat duomenis apie tai, kas lankosi mūsų svetainėje ir, pavyzdžiui, užsiprenumeruoja mūsų naujienlaiškius.

„VHLGenetics“ nenaudos jūsų duomenų, nebent jūs sutiksite, kad mes tai darome arba jei mums to reikia, kad pateiktume jums produktus ar paslaugas. „VHLGenetics“ neparduoda jūsų asmens duomenų jokioms trečiosioms šalims. Šiuos duomenis „VHLGenetics“ teikia tik tretiesiems asmenims, kurie vykdo susitarimą tarp „VHLGenetics“ ir jūsų pačių, pavyzdžiui, duomenų tvarkytojams mūsų internetinėse parduotuvėse ir ryšių palaikymui tarp laboratorijų Olandijoje, Belgijoje ir Vokietijoje, jei to reikia bandymams atlikti.

Norėdami geriau aptarnauti organizacijas, mes siūlome savo DNR paslaugas su prekės ženklais „CombiBreed'', CombiGen“, „VHLGenetics“ ir „SNPExpert“, kurių internetinėse svetainėse Jūs galite apsilankyti www.combibreed.com , www.combigen.com , www snpexpert.com ir www.vhlgenetics.com . Mes taip pat kartais naudojame savo prekės ženklų vietinius domenų vardus, tokius kaip combibreed.fr Prancūzijoje ir combibreed.it Italijoje. „VHLGenetics“ negali tvarkyti šių duomenų be Jūsų (aiškaus) sutikimo.

„VHLGenetics“ kontaktinė informacija yra tokia:

 • Dr. Van Haeringen Laboratorium BV, Agro Business Park 100, NL-6708 PW Wageningen, the Netherlands
 • Dr. Van Haeringen Polygen bvba, Kasteellaan 7, BE-2390 Malle, Belgium
 • Certagen GmbH, Marie-Curie-Strasse 1, D-53359 Rheinbach, Germany
 • Agrotis S.r.l., Via Bergamo 292, 26100 Cremona, Italy
 • BioBank AS, Holsetgata 22, 2317 Hamar, Norway
 • CMSCH, Benešovská 123, 25209 Hradištko, Czech Republic
 • Feragen, Strubergasse 26, 5020 Salzburg, Austria
 • INNO, Rua Cândido de Sousa 15, 47110-503 Braga, Portugal
 • Laboratorios Labocor S.L., C/ ALAMILLO 41, 8770 - COLMENAR VIEJO MADRID, Spain
 • PharmaDNA, Demokratu 53, 48485 Kaunas, Lithuania
 • Progènes-AND, Gaspern Vian , 29640 Plougonven, France
 • Weatherbys Scientific, Irish Equine Centre Johnstown , Co. Kildare , Ireland & UK
 • Zoolyx, Zonnestraat 3, 9300 Aalst, Belgium

Jei turite klausimų, taip pat galite susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba adresu info@VHLGenetics.com . Norėdami sužinoti daugiau apie pagrindinius prekės ženklus, apsilankykite www.dnaisourcore.com .

Privatumo politika

 1. Jei tyrimus užsisakote pas mus, „VHLGenetics“ surenka Jūsų pateiktus duomenis, tokius kaip Jūsų vardas, el. pašto adresas, namų adresas ir mokėjimo informacija, įskaitant banko sąskaitos ar kreditinės kortelės duomenis, tačiau jie naudojami tik sąskaitai faktūrai už naudojimąsi mūsų paslaugomis gauti bei susisiekti su Jumis dėl naujienų.
 1. Jei trečioji šalis, pavyzdžiui, įmonė ar veterinarijos praktika, pateikia užsakymus ir (arba) apmoka sąskaitas faktūras pagal Jūsų ir tos šalies susitarimą, „VHLGenetics“ išsiųs užsakymo rezultatus tai šaliai.
 1. Jei naudojatės mūsų interneto svetainėmis, duomenis automatiškai surenka technologijos platformos. Jūsų žiniatinklio naršyklė ar mobilusis įrenginys gali bendrinti tam tikrus duomenis su „VHLGenetics“, jei, pavyzdžiui, šie įrenginiai susisiekia su mūsų svetaine.
 1. Mes naudojame Jūsų duomenis, kad elektroniniu būdu (pvz., El. paštu) informuotume jus apie specialius „VHLGenetics“ pasiūlymus ir kampanijas bei apie naujus susijusius partnerių produktus, kol Jūs išregistruosite.
 1. Jei prisiregistruosite gauti mūsų informacinį biuletenį arba paprašysite informacijos, mes išlaikysime Jūsų vardą, adresą ir el. pašto adresą bei išsiųsime Jums išsamią informaciją apie mūsų kampanijas ir (arba) akcijas el. paštu ir (arba) arba mes galime susisiekti su Jumis dėl pasiūlymų ir akcijų.
 1. „VHLGenetics“ neparduoda jūsų duomenų. „VHLGenetics“ neparduos ir nepateiks jūsų asmens duomenų trečiosioms šalims, o šiuos duomenis teiks tik tretiesiems asmenims, kurie dalyvauja teikiant sutartas paslaugas. Mūsų darbuotojai ir trečiosios šalys, kuriose mes dalyvaujame, privalo gerbti jūsų duomenų konfidencialumą.
 1. Partneriai. „VHLGenetics“ naudoja partnerius mūsų duomenims tvarkyti ir saugoti. Šie partneriai gali būti tiek ES, tiek už jos ribų. „VHLGenetics“ pasirenka partnerius, kurie gali tinkamai apsaugoti asmens duomenis, laikydamiesi ES ir JAV privatumo skydo, įpareigojančių įmonių taisyklių arba pasirašydami duomenų tvarkymo sutartis. Jei reikia, „VHLGenetics“ sudaro procesų sutartis su visais savo partneriais.
 1. Duomenų saugojimas. VHL penkerius metus saugo klientų siunčiamus dokumentus. Mes klientams grąžinsime rašytinius dokumentus, jei jie to paprašys, tačiau galime pasidaryti jų kopijas. Mes sunaikinsime kliento atsiųstas medžiagas ir daiktus, kai tik sudarysime sutartis, nebent manome, kad jas reikia saugoti ilgiau. Mes pašalinsime Jūsų asmeninius duomenis, jei to paprašysite, tačiau atminkite, kad šių duomenų kopijos gali būti saugomos atsarginėse kopijose.
 1. Saugumas. Taip pat svarbu apsaugoti savo duomenis. Jei įvesite savo banko duomenis norėdami automatiškai užsisakyti prenumeratą, mes užtikrinsime, kad ši informacija būtų užšifruota naudojant SSL (,,Saugus lizdo sluoksnis''). Atminkite, kad jokia apsauga nėra 100% saugi, ir kad ,,VHLGenetics'' negali to garantuoti. Savo organizacijoje ėmėmės organizacinių ir techninių priemonių, kad jūsų duomenys būtų saugūs.
 1. Mokėjimai per internetinę parduotuvę. Jei internetinėje parduotuvėje įvesite savo kreditinės kortelės ar kitą banko informaciją, atminkite, kad jūsų mokėjimus apdoros išorinis mokėjimų tvarkytojas.
 1. Privatumo politikos pakeitimai. Ši privatumo politika gali būti atnaujinta atsižvelgiant į galiojančių įstatymų pakeitimus arba mūsų verslo ar mūsų teikiamų paslaugų pokyčius. Apie bet kokius pakeitimus informuosime Jus per šį puslapį; todėl patariame reguliariai perskaityti šią privatumo politiką, nes ji nuolat atnaujinama. Jei atliksime rimtų pakeitimų, informuosime jus el. paštu arba per mūsų paslaugas.
 1. Jūsų teisės į jūsų asmeninius duomenis. Jūs turite teisę atšaukti savo sutikimą naudoti Jūsų asmeninius duomenis; ir taip pat galite patikrinti savo duomenis, norėdami juos ištaisyti ar pašalinti, jei mūsų saugomi duomenys yra neteisingi ar neteisėti.

Jei yra kas nors, ką norėtumėte sužinoti apie „VHLGenetics“ privatumo politiką galite susisiekti su mumis naudodamiesi mūsų tinklalapiu per kontaktinę informaciją, kuri yra pateikta aukščiau. Jei turite kokių nors skundų dėl to, kaip mes naudojame Jūsų duomenis, galite pateikti skundą Olandijos duomenų apsaugos tarnybai.

Slapukai

„VHLGenetics“ naudoja slapukus, kad atpažintų Jus, jei lankotės mūsų interneto svetainėse. Slapukai yra duomenų bitai, kuriuos naršyklė kaupia jūsų kompiuteryje ir kurie suteikia mums galimybę rinkti informaciją apie tai, kaip žmonės naudojasi mūsų paslaugomis, kad galėtume jas patobulinti ir pritaikyti pagal Jūsų norus. Mūsų slapukai pateikia informaciją apie asmens tapatybę. Galite nustatyti, kad naršyklė nepriimtų slapukų.

Mes kaip įmanoma aiškiau informuosime Jus apie slapukus šiame puslapyje.

Kas yra slapukai?

Slapukai yra labai maži tekstiniai failai, kurie saugomi kietajame diske arba kompiuterio atmintyje. Jie yra susieti su interneto naršykle („Explorer“, „Chrome“, „Firefox“, „Safari“ ir kt.) kompiuteryje, kurią naudojate apsilankydami svetainėje.

Ką daro slapukai?

Slapukai gali būti naudojami jūsų asmeninėms nuostatoms išsaugoti, pavyzdžiui, kalbos nustatymams ar šrifto dydžiams, norint atsiminti, kokius produktus įdėjote į pirkinių krepšelį internetinėje parduotuvėje, arba leisti greičiau prisijungti prie svetainės prisimenant Jūsų vartotojo vardą ir iš anksto įvedant.

Tinklalapiai taip pat naudoja slapukus rinkdami statistiką apie juos lankančius asmenis, taigi leidėjai gali pamatyti, kurios dalys ar produktai yra populiarūs, arba padėti lankytojams naršyti po juos. Taip pat pamatyti, kokias interneto naršykles ar aparatinę įrangą jie naudoja, kad leidėjai galėtų toliau tobulinti savo svetaines ir pritaikyti jų turinį savo vartotojų grupėms.

Slapukai taip pat gali būti naudojami norint sukurti jūsų pomėgių vaizdą, pavyzdžiui, atsimenant, kokius straipsnius skaitote, ar antraštes, kuriose lankėtės. Tai leidėjams padeda pasiūlyti Jums aktualios informacijos, pvz., papildomų naujienų straipsnių temomis, kuriomis anksčiau domėjotės, arba skelbimus, susijusius su Jūsų pomėgiais. Taigi leidėjai gali išvengti naštos vartotojams su nesusijusia reklama ir įsitikinti, kad vėl ir vėl nematysite tų pačių skelbimų ar vaizdo įrašų.

Ar slapukai leidėjams sako, kas aš esu?

Ne, tikrai ne! Slapukai laikomi jūsų kompiuterio žiniatinklio naršyklėje ir nėra su Jumis susieti asmeniškai: todėl jie gali tik pasakyti leidėjams, su kokiais kompiuteriais jie dirba, o ne kas juos naudoja. Slapukai taip pat negali būti naudojami norint gauti jūsų asmeninius duomenis, pvz., Jūsų el. pašto ar namų adresą. Taigi jie neturi nieko bendra su nepageidaujamais pardavimo skambučiais, šlamštu ar virusais.

Kaip „VHLGenetics“ naudoja slapukus?

„VHLGenetics“ svetainės ( www.vhlgenetics.com , www.snpexpert.com , www.combibreed.com ir www.combigen.com) naudoja slapukus. Daugybė šių slapukų yra reikalingi, kad mūsų svetainės veiktų, pavyzdžiui, užtikrindamos, kad galite prisijungti, kiekvieną kartą neįvesdami savo vartotojo vardo ir slaptažodžio.

Mes naudojame kitus slapukus statistiniais tikslais, pavyzdžiui, siekdami įvertinti, kaip dažnai lankytojai naudojasi mūsų svetainėmis, kokius straipsnius jie mėgsta skaityti, kokias interneto naršykles jie naudoja ir kokius paieškos terminus jie įveda į savo paieškos laukus, kad surastų mūsų svetaines, todėl galime optimizuoti ir patobulinti formas ir turinį. Šie slapukai nelaiko asmeninių duomenų, todėl jie neužfiksuoja, kas jūs esate ar koks yra jūsų el. pašto adresas.

Galiausiai mūsų svetainės taip pat naudoja slapukus reklamos tikslais. Šie slapukai taip pat neregistruoja jokių asmeninių duomenų ir yra susieti su Jūsų naršykle, o ne su Jumis pačiais. Šiuos slapukus naudojame norėdami kiek įmanoma labiau suderinti mūsų svetaines su jūsų interesais ir kartais prisiminti, kad jau matėte skelbimą. Taigi galime užtikrinti, kad lankytojai nenematys tų pačių teiginių.

Kodėl turėčiau priimti slapukus?

Slapukai padeda „VHLGenetics“ nuolat tobulinti mūsų svetaines. Mes naudojame surinktą vartotojų statistiką, kad pagerintume savo patirtį ir svetainių turinio kokybę.

,,VHLGenetics'' svetainės daugeliu būdų negali veikti be slapukų. Mes juos naudojame, pavyzdžiui, norėdami prisijungti. Jei išjungsite slapukus, kai kurios mūsų svetainių dalys nebebus prieinamos.

Kaip aš galiu atmesti slapukus?

Iš savo interneto naršyklės nustatymų galite visiškai ištrinti slapukus arba įsileisti tik slapukus, kuriuos siūlo tuo metu jūsų lankoma svetainė, taigi trečiųjų šalių slapukai bus blokuojami.

Bet kuriuo atveju šie parametrai taikomi ne tik „VHLGenetics“ svetainėms, bet ir visam internetui; ir Jūsų nustatymai visada bus susieti su Jūsų interneto naršykle. Taigi kiekvienai naršyklei ir kiekvienam naudojamam kompiuteriui turite nurodyti ko norite.